Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

BlackBerry: про переваги квадратного смартфона

Автор:

|

Серпень 21, 2014

|

Рубрика:

BlackBerry: про переваги квадратного смартфона

BlackBerry Passport

Компанія BlackBerry розповіла про переваги свого нового смартфона Passport, який вирізняється з-поміж усіх інших ґаджетів своїм екраном. BlackBerry Passport отримав вельми дивні габарити, пов’язані з формою 4,5-дюймового екрану з роздільною здатністю 1400 х 1400 пікселів, а також кнопковою QWERTY-клавіатурою. На думку розробників, таке рішення дасть змогу зручніше працювати з текстом і переглядати контент, звільнивши користувача від необхідності крутити ґаджет у руках.

«Оптимальне число символів у книжковому рядку — 66. Сучасні смартфони показують приблизно 40 символів в рядку, а BlackBerry Passport здатен показати 60 символів. Це буде ідеальний пристрій для читання електронних книг, перегляду документів і веб-серфінгу», — прокоментували новинку в компанії. При цьому Passport отримав чотириядерний процесор, 3 Gb оперативної і 32 Gb внутрішньої пам’яті, при акумулятори на 3450 mAh. Працюватиме смартфон під операційною системою BlackBerry 10. Як очікується, ґаджет надійде в продаж у вересні ц. р.

До слова
Російська компанія Yota Devices, яка розробила перший російський смартфон, до кінця року переїде в Канаду. Її штаб-квартира буде розміщена в Торонто або Ватерлоо. Про це повідомив Влад Мартинов, генеральний директор компанії. Він сказав, що наступного року Yota Devices планує залучити близько 100 млн. CAD капіталу за участю інвестиційного банку Jacob Securities, а потім, можливо, вийти на канадську біржу. Посадовець також розповів про намір зміцнити штат канадськими програмістами, звільненими внаслідок скорочення в компанії BlackBerry.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply