Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

Бездротові домашні комп’ютери

Автор:

|

Липень 03, 2014

|

Рубрика:

Бездротові домашні комп’ютери
Схема бездротової мережі

Схема бездротової мережі

Компанія Intel працює над технологіями, які допоможуть повністю позбавити звичні домашні комп’ютери від зв’язку з дротами. Про це заявив Кірк Скауген, віце-президент корпорації. Він висловив упевненість у тому, що подібні пристрої з’являться на ринку вже 2016 року.

У корпорації розраховують на застосування фірмової технології WiGig, за допомогою якої можна буде без кабелю передавати відеосигнал на дисплей, а також зв’язати комп’ютер із периферійними пристроями, такими як миша та клавіатура. Швидкість передачі даних через WiGig утричі перевищує таку в останньому поколінні зв’язку стандарту Wi-Fi 802.11ac.
Єдиним каменем спотикання залишається живлення пристрою. Зараз компанія працює над бездротовим зарядним пристроєм для ноутбука. Аналогічні розробки провадить і ірландська компанія Dell.
Корпорація займається розробкою процесора під кодовою назвою Skylake, що якнайкраще пристосований для роботи з бездротовими технологіями. Крім того, представники Intel планують, що комп’ютери будуть оснащуватися 3D-камерами, які зможуть відстежувати рухи й навіть емоції людей, що значно спростить взаємодію людини та машини.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply