Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Apple спеціально уповільнює старі iPhone

Автор:

|

Січень 11, 2018

|

Рубрика:

Apple спеціально уповільнює старі iPhone

Apple визнала, що навмисно знижує тактову частоту процесорів. У компанії пояснили, що мета Apple — надавати користувачам «кращий досвід, в т. ч. високу продуктивність і довгий термін служби їхніх пристроїв». Заниження швидкості процесорів пояснили природою літій-іонних акумуляторів, які дуже недовговічні і погано переносять високі та низькі температури.
Літій-іонні батареї різко втрачають ємність в холодних умовах і з часом гірше зберігають заряд, через що пристрої могли несподівано вимикатися для захисту електронних компонентів. «Торік ми додали функцію пониження частоти процесора для iPhone 6, iPhone 6s і iPhone SE, аби запобігти мимовільним вимиканням. Найближчим часом вона з’явиться і на iPhone 7 із виходом оновлення iOS 11.2.», — йдеться в заяві Apple.
Також представники компанії повідомили про плани додати функцію в інші продукти компанії в майбутньому.
Як зазначив Метью Панзаріно, редактор журналу TechCrunch, таким чином Apple збільшує термін служби батарей в «айфонах»: смартфон обмежує активність процесора. При цьому в більшості випадків зниження тактової частоти чіпу залишиться для користувачів непомітним, оскільки це стосується завдань, для яких потрібні серйозні обчислювальні ресурси.
У ресурсі Reddit помітили, що старі «айфони» починають швидше працювати після заміни батареї. Користувач майданчика з ніком TeckFire перевірив одну і ту ж модель смартфону зі старим акумулятором і з новим у синтетичних тестах і дійшов висновку, що Apple штучно занижує швидкість роботи старих пристроїв.
Він відразу зазначив, що компанія робить це не просто так, а щоб «айфон» тримав заряд акумулятора впродовж усього дня.
У лютому 2017 року медіа звернули увагу на оновлення iOS 10.2.1, яке усувало мимовільні вимикання iPhone 6s. Однак Apple тоді не розповіла, що проблему вирішують за допомогою заниження швидкості роботи процесорів. Однак не заважаючи на це на Apple посипалися судові позови — відомо вже про два індивідувальних позовів та один колективний. Обидва вони подані в США.
Можна не сумніватися, що це лише початок, і в майбутньому позовів стане більше. Також можна бути упевненим, що Apple була готова до такого сценарію розгортання подій. Єдине питання викликає те, яку стратегію обере виробник — захоче вирішити все максимально швидко і мирно або ж волітиме затягнути справу на роки.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply