Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 19, 2021

Американці купили український стартап

Автор:

|

Жовтень 01, 2015

|

Рубрика:

Американці купили український стартап

Looksery

Мобільний додаток обміну повідомленнями з прикріпленими фото і відео Snapchat купив одеський стартап Looksery. Сума угоди склала близько 150 млн USD. Окремий додаток Looksery зник із AppStore, ставши частиною програми Snapchat — якщо під час запису відеодзвінка тапнути по зображенню свого обличчя, на екрані з’являться знайомі фільтри від Looksery. Уся команда розробки української програми переїде з Одеси до США.
Looksery — це програма для мобільних пристроїв, яка дозволяє в реальному часі змінювати власне обличчя так, щоб гарно виглядати на фото і під час відеочату. За допомогою програми можна схуднути, погладшати, вирівняти колір шкіри й усунути її дефекти, змінити що завгодно — від кольору очей до форми черепа, накласти на обличчя анімацію мультяшного героя або героя фільму жахів.
Після вдалої кампанії на Kickstarter торік про українську команду написали багато популярних медіа — TechCrunch, Forbes, VentureBeat, їх показали на CNN. Це допомогло залучити західних клієнтів: технологія Looksery зацікавила операторів кол-центрів, косметичні компанії та кіностудії. Завдяки тому, що швидко вдалося знайти клієнтів на західних ринках, команда дуже швидко вийшла на прибутковість, генеруючи небачені для українського стартапу 1 млн USD обороту на місяць.
Попередній голосний екзит української компанії був пов’язаний із Google: у вересні 2012-го компанія купила український Viewdle приблизно за 40 млн USD. А вже в лютому 2014 року компанію Viewdle закрили, а розробників перевезли в американський офіс Motorola Mobility.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply