Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 30, 2021

Співпраця в інклюзивній освіті

Автор:

|

Грудень 20, 2011

|

Рубрика:

У Міністерстві освіти й науки, молоді та спорту України (МОН) відбулася зустріч Бориса Жебровського, заступника голови цього відомства, із представниками дирекції українсько-канадського проекту «Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами».

Під час обговорення питань співпраці з канадськими партнерами пан Жебровський звернув увагу на головні напрямки державної політики щодо впровадження інклюзивного навчання, такі як підготовка кадрів для роботи в умовах інклюзії, забезпечення науково-методичного супроводу, матеріальної та навчально-методичної бази навчальних закладів, безперешкодного доступу дітей з особ­ливими освітніми потребами до навчальних закладів.

Також учасники зустрічі торкнулися питання підготовки навчальних курсів, програм з інклюзивної освіти для інститутів післядипломної педагогічної освіти та підготовки асистентів учителя. Ольга Красюкова-Енз, директор проекту, звернула увагу на проґресивні дії уряду України й МОН щодо впровадження інклюзивної освіти та висловила пропозиції щодо подальшої співпраці в межах проекту.

Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply