Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Земляни неправильно шукають інопланетян

Автор:

|

Січень 30, 2019

|

Рубрика:

Земляни неправильно шукають інопланетян

За твердженням американського біофізика Сільвано Коломбано, земляни повинні переглянути свої переконання, наприклад, в галузі управління матерією-енергією та простором-часом. Учений NASA пропонує задуматися над тим фактом, що вік людської цивілізації складає майже 10 тис. років. Але впродовж останніх 500 років розвиток наукової методології був приголомшливим. Середньовічна людина ніяк би не змогла спрогнозувати такий розвиток на 500 років вперед. Аналогічно і ми, перебуваючи на теперішній стадії розвитку науки і техніки, жодним чином не можемо дати прогноз розвитку людства на найближчі тисячу років, не кажучи вже про мільйони.
Але якщо поглянути на Всесвіт, то можна побачити, що в ньому можуть бути планети віком 6 млрд років, тобто вони на 1,5 млрд років старіші за нашу Сонячну системи, що утворилася 4,5 млрд років тому. Можна лише припустити, чого могли досягти мешканці цих планет за такий термін.
Тому д-р Коломбано каже, що не можна вважати, що міжзоряні подорожі неможливі, і величезні простори нездоланні. Цей бар’єр інші форми життя, цілком можливо, долати можуть. Радіохвилі, які земляни відправляють у простір для пошуку собі подібних, могли давно застаріти для інопланетних цивілізацій.
Науковець стверджує, що землянам треба стати гнучкішими в припущеннях і не зациклюватися на тому, що інопланетне життя має існувати в умовах, подібних до земних. Ймовірність збігу таких умов, відтак і збігу технологій, дуже мала.
Фахівець NASA рекомендує фізикам розширювати припущення щодо можливостей оперування такими принциповими речами, як простір-час і матерія-енергія. Крім того, він закликає залучати до футуристичної розвідки технологів, замислюватися над впровадженням штучного інтелекту в технології та симбіозом біології з машинами. Крім того, вчений рекомендує залучати до пошуків соціологів для роздумів над тим, що розвинені суспільства можуть вибрати для спілкування. Нарешті, д-р Коломбано рекомендує звернути увагу на НЛО, які можуть спростовувати деякі людські припущення і переконання, а також вказувати на нові можливості для спілкування і відкриттів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply