Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 16, 2022

Українсько-американська компанія уклала контракт із NASA

Автор:

|

Грудень 30, 2020

|

Рубрика:

Українсько-американська компанія уклала контракт із NASA

Дочірня компанія Firefly Black LLC компанії Firefly Aerospace українського підприємця Максима Полякова уклала контракт із NASA на виведення на орбіту малих супутників. Програма NASA Launch Services Program уклала кілька контрактів Venture Class Launch Services Demonstration 2 (VCLS Demo 2) на запуск у космос малих супутників, у т. ч. CubeSats, мікросупутники або наносупутники.
Firefly Black LLC зареєстрована в Техасі, це одна з трьох компаній, відібраних для забезпечення цих можливостей комерційного запуску, з якими укладені контракти з фіксованою ціною. Вартість контракту з цією компанією — на 9,8 млн USD.
Firefly Aerospace — приватне аерокосмічне підприємство, зі штаб-квартирою в Остіні (штат Техас), яке розробляє легкі ракети-носії для запуску вантажів у космос. 2017 року компанію купив український підприємець Максим Поляков, він перезапустив її під новою назвою Firefly Aerospace.
Запуски малих супутників VCLS Demo 2 можуть допускати вищий рівень ризику, ніж великі місії, вони покажуть і допоможуть знизити ризики, пов’язані з використанням нових ракет-носіїв, що забезпечують доступ у космос для майбутніх малих космічних кораблів і місій.
Як повідомляв «Міст», свічки на торті запалили ракетним двигуном.

До слова
Ілон Маск, засновник SpaceX і генеральний директор Tesla Inc., похвалив українські ракетні двигуни. Так він прокоментував повідомлення популярного американського відеоблогера Тіма Додда, відомого під псевдонімом Everyday Astronaut, котрий написав про завершення своєї роботи над створенням «повного генеалогічного дерева радянських ракетних двигунів». Маск у відповідь на цей твіт написав: «Це непросто! Я достатньо довго оглядав українські двигуни. Вони хороші».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply