Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Українська компанія підписала контракт зі SpaceX

Автор:

|

Червень 17, 2021

|

Рубрика:

Українська компанія підписала контракт зі SpaceX

Українське аерокосмічне підприємство Firefly Aerospace підписало зі SpaceX контракт щодо відправки на Місяць 2023 року посадкового модуля Blue Ghost із корисними навантаженнями NASA. «Firefly рада відправити наш космічний корабель Blue Ghost за допомогою вкрай надійної ракети-носія Falcon 9, яка доправить інструменти та корисні навантаження технологічної демонстрації NASA», — зауважив  Ши Ферринґ, старший віце-президент компанії.
Blue Ghost забезпечить усі етапи доставки корисного навантаження: транзит до Місяця, вихід на місячну орбіту і доправляння на поверхню. За словами д-ра Ферринґа, апарат зможе відвезти на місячну поверхню понад 150 кг корисного навантаження.
Firefly Aerospace отримала контракт з NASA на 93,3 млн USD у лютому ц. р. в межах програми NASA Artemis. Відтоді команда інженерів розробляє і тестує апарат і систему навігації. Роботи відбуваються на території заводу Firefly у штаті Техас.
Firefly Aerospace створили на базі збанкрутілої Firefly Space Systems, яку 2017-го викупив і перезапустив український підприємець Максим Поляков. Підприємство розробляє легкі транспортники для перевезення вантажів на навколоземну орбіту.
Як повідомляв «Міст», раніше Firefly Aerospace уклала контракт із NASA.

Оксана Сопрович, ТСН

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply