Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

У Житомирі з’явиться унікальний зореліт

Автор:

|

Січень 09, 2020

|

Рубрика:

У Житомирі з’явиться унікальний зореліт

У Музеї космонавтики ім. С. Корольова в Житомирі з’явився симулятор пілотованого космічного корабля, аналогів якого досі в Україні не створювали. «Проєкт симулятора пілотованого космічного корабля для нашого музею, про який так багато говорили, писали, обіцяли, вступив у стадію внесення фінальних коректив, доопрацювань та набуття зовнішнього оформлення», — йдеться у повідомленні установи. Раніше аналогічні тренажери використовувалися лише для підготовки професійних авіапілотів.
Максим Вілівчук, заступник голови Житомирської обласної ради, поінформував, що у металевій кабіні симулятора космічного корабля можна відчути себе справжнім космонавтом і здійснити подорож у космічному просторі, зменшивши час перельоту від реальних кількох років до десяти хвилин. «Циліндричний екран і програмне забезпечення дозволяють отримати об’ємне та реалістичне зображення. Автопілот допоможе робити зручним режим польоту для початківців з підказками в управлінні», — зауважив він.
За словами посадовця, Євген Корольов, розробник стимулятора, котрий займається оснащенням професійних тренажерів для польоту в космос, пообіцяв, що розроблять різні сценарії для мандрівок. Передусім ідеться про сценарії для всіх планет сонячної системи та Місяця.

До слова
Конструкторське бюро «Південне» презентувало концептуальний проєкт посадкового апарата, який можна використовувати для пошуку корисних копалин на Місяці. Він став справжньою родзинкою експозиції бюро на 16-й Міжнародній авіаційно-космічній виставці. Проєкт розробили для досліджень місячної поверхні і доправляння на природний супутник Землі корисного вантажу масою до 150 кг із можливістю триразового перельоту з науковим обладнанням. У перспективі це відкриває нові можливості для науково-дослідної діяльності та пошуку корисних копалин на Місяці.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply