Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

У Всесвіту є двійник, а час там іде в зворотній бік

Автор:

|

Січень 30, 2019

|

Рубрика:

У Всесвіту є двійник, а час там іде в зворотній бік

Канадські учені запропонували революційну теорію, згідно з якою наш Всесвіт може бути «дзеркальним відображенням» паралельного світу. Він створений із антиматерії і мчить у протилежному напрямку від Великого вибуху.
Теорія учених допомогла вирішити кілька питань, які досі не мали пояснення в науці. Дослідники стверджують, що внаслідок Великого вибуху виникло два одинакові Всесвіти. У Всесвіті, де мешкаємо ми, час триває звичним чином, а у іншому — з такою ж швидкістю відправляється в минуле.
Наш Всесвіт з’явився в результаті Великого вибуху. З того часу Всесвіт уже близько 14 млрд років розширюється й охолоджується. Спершу утворилися атоми, а вже з них — уся відома речовина, в т. ч. зірки і ми самі. Науковці досі не можуть збагнути, чому у Всесвіті так багато речовини і так мало антиречовини — адже в теорії їх мало б бути порівну.
Для того, аби вирішити суперечку, запропонували кілька гіпотез. Канадські учені набагато простіше пояснили це явище. Згідно з новою моделлю, Великий вибух став точкою симетрії, а Всесвіт та Антивсесвіт розлетілися у часі. У результаті досліджень науковці дійшли висновку, що Антивсесвіт повинен бути надзвичайно схожим на наш. Однак не є його точною копією.

До слова
Група вчених знайшла дивне джерело гамма-променів високих енергій, яке розташоване поруч зі залишками наднової G24.7+0.6. Випромінювання охоплює простір майже в сотню світлових років у поперечнику. При цьому механізм його появи поки що залишається невідомим. Хоч учені і не змогли встановити джерело, передбачається, що явище може пояснюватися прискоренням космічних променів всередині залишків наднової через протон-протонні зіткнення в міжзоряному середовищі, багатому окисом вуглецю.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply