Новини для українців всього свту

Sunday, Mar. 7, 2021

У Словенії відкрили пам’ятник Сергію Корольову

Автор:

|

Червень 05, 2019

|

Рубрика:

У Словенії відкрили пам’ятник Сергію Корольову
Юрій Гагарін і Сергій Корольов стоять у Словенії поруч

Урочиста церемонія відкриття бюстів вченого й конструктора Сергія Корольова (1906-1966), а також Германа Оберта (1894-1989), австрійського інженера, одного з основоположників сучасної ракетної техніки відбулася в Центрі європейських космічних технологій (ЦЕКТ), що розташований у місті Витанія на північному заході Словенії.
Покривала з пам’ятників спільно скидали заступник міністра економічного розвитку і технологій Словенії Франц Весел, мер громади Витанія Мірко Полутнік, а також директор ЦЕКТ Домінік Когольд. Погруддя стали частиною Алеї основоположників космонавтики, закладеної на території ЦЕКТ 29 листопада 2018 року.
Центр європейських космічних технологій у словенському місті Витанія відкрили у вересні 2012-го, він має ім’я австро-угорського ракетного інженера словенського походження Германа Поточника (1892-1929). 2017 року на території центру був розміщений пам’ятник радянському космонавту Юрію Гагаріну, а 2018-го ЦЕКТ став майданчиком проведення Міжнародної конференції з питань використання космічних технологій у цифровій економіці.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply