Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Супутник для реклами в космосі

Автор:

|

Вересень 21, 2021

|

Рубрика:

Супутник для реклами в космосі
Space X

Компанія Ілона Маска SpaceX і канадський стартап Geometric Energy Corporation (GEC) наступного року планують запустити у космос супутник для трансляції реклами. GEC відправить супутник CubeSat із цифровим банером на одній із його сторін на ракеті Falcon 9. Білборд розміром в один піксель супутник зніматиме на селфі-палицю і транслюватиме на сервісах Twitch і YouTube.
Очікується, що рекламодавці платитимуть за розміщення реклами криптовалютою Еthereum. Для розміщення рекламного банера знадобляться п’ять типів токенів, які відповідатимуть за координати, яскравість, колір і час розміщення.
Деталі дизайну наразі не розголошують, але передбачається, що дисплей буде схожим на відомі проєкти Reddit Place або Satoshi’s Place, де користувачі могли опублікувати власний «малюнок» розміром в один піксель, заплативши за його відображення на вебсайті.
Розробники рекламного супутника сподіваються, що ряд компаній захочуть розмістити в космосі свій логотип, до прикладу, Coca-Cola і Pepsi. GEC поки що не повідомила, скільки коштуватиме купівля токенів, необхідних для реклами на орбітальному білборді і скільки коштуватиме запуск CubeSat.
Як повідомляв «Міст», українська компанія підписала контракт зі SpaceX.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply