Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 28, 2021

SpaceX набирає на роботу тестерів для Starlink

Автор:

|

Серпень 11, 2020

|

Рубрика:

SpaceX набирає на роботу тестерів для Starlink

Аерокосмічна корпорація Ілона Маска розсилає електронні листи потенційним бета-тестерам високошвидкісного інтернетсервісу Starlink. Закриті випробування почнуться незабаром, а публічні — «трохи пізніше».
У листі SpaceX, який опублікував один із користувачів Reddit, міститься звернення до майбутніх клієнтів із проханням підтвердити фактичну адресу проживання. Раніше SpaceX вимагала надати тільки поштовий індекс, але тепер фахівці мають дізнатися, чи зможе користувач взяти участь в тестуванні технології.
Користувачі Reddit швидко визначили приблизну зону випробувань нової технології Ілона Маска. Вони будуть відбуватися на півночі США і в південній частині Канади. Підтверджені кандидати отримають ще одне повідомлення з новими подробицями, а потім і необхідне обладнання для під’єднання до мережі.
У комплект увійде маршрутизатор, супутникова антена та кріплення. Компанія візьме всі витрати на себе, а з користувачів будуть стягуватися лише один долар для підтримки білінгової системи. Також учасники програми будуть зобов’язані підписати угоду про нерозголошення будь-яких подробиць про особливості роботи супутникового Інтернету від SpaceX.
Учасники закритого тестування повинні будуть дотримуватися всіх інструкцій компанії, оскільки 500 супутників зможуть на цьому етапі забезпечити стійкий доступ до Інтернету тільки між 44 і 52 градусами північної широти (про це сказано в листі). У SpaceX кажуть, що спершу з’єднання може здатися нестабільним, оскільки фахівці компанії досі працюють над оптимізацією мережі.
SpaceX уже запустила 540 супутників Starlink, але деякі вийшли з ладу або були від’єднані від загальної мережі. Компанія не розголошує точну кількість робочих апаратів, але зазначає, що понад 500 супутників працюють справно. Найближчі три запуски Starlink мають відбутися до кінця серпня, а до початку 2021-го Маск пообіцяв відправити в космос кілька десятків партій і «дотягнути» загальну кількість апаратів на орбіті до 1,5 тис. Кінцева мета SpaceX — глобальна мережа з 42 тис. супутників, але на першому етапі Маску буде досить і 12 тис.
Як повідомляв «Міст», SpaceX завойовує космічний ринок.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply