Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Скотт Келлі побував у Києві та в Ірпені

Автор:

|

Грудень 08, 2022

|

Рубрика:

Скотт Келлі побував у Києві та в Ірпені
Скотт Келлі в українській лікарні

Скотт Келлі, американський астронавт та амбасадор фандрайзингової платформи United24, відвідав Ірпінь Київської області та дитячу лікарню ОХМАТДИТ у Києві. Представники медичного закладу розповіли, що зараз у лікарні реабілітацію проходять діти, які постраждали від обстрілів. Зокрема, з Херсона.
Астронавт зустрівся з дівчинкою Катею, яка постраждала у Краматорську від ракетного обстрілу. Там загинула її мама, а Каті зробили ще одну операцію — діставали осколки з ноги. Дівчинці п. Келлі подарував значок NASA, який пробув із ним у космосі цілий рік. Відбулася зустріч і з іншими дітьми, які мріють стати космонавтами. Про це розповів Олександр Маркушин, міський голова Ірпеню.
Під час повномасштабного російського вторгнення до Україну Скотт Келлі зібрав для підтримки українців 500 тис. USD. Він встановив рекорд перебування на орбіті, провівши там 340 днів поспіль. Астронавт вирішив увіковічнити цей рекорд і створити серію творів мистецтва у вигляді NFT, три з них розпродали за кілька годин. Зібрані кошти передали українцям, які постраждали від війни.
Як повідомляв «Міст», Скотт Келлі став послом платформи United24.

Катерина Тищенко, УП

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply