Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Ракету надрукували на 3D-принтері

Автор:

|

Липень 26, 2021

|

Рубрика:

Ракету надрукували на 3D-принтері
Ракета Relativity Space

Компанія Relativity Space зібрала достатньо коштів для того, щоби завершити роботу над створенням нового ступеню для ракети, надрукованої за допомогою технології 3D-принту. Венчурний стартап Relativity Space, який має на меті побудувати перший у світі флот ракет, створених за допомогою 3D-принту, заявив, що зібрав 650 млн USD від багатьох нових інвесторів, у т. ч. BlackRock, хедж-фонду Soroban Capital та актора Джареда Лето.
Попри те, що Relativity Space ще не запустила ракету, її вже зараз оцінюють у 4,2 млрд USD, що робить її другою за вартістю приватною космічною компанією після SpaceX Ілона Маска. «Додаткове фінансування критично важливе для прискорення виробництва нового ступеню, Terran R, який планують запустити в експлуатацію 2024-го як конкурента Falcon 9 від SpaceX», — зазначив Тім Елліс, керівник Relativity Space. Він також назвав технологію 3D-принту «святим граалем», який допоможе досягти майбутнього.
Розрахункова вартість запуску Terran 1 оцінюють у 12 млн USD. За інформацією розробників, вона буде здатна виводити на орбіту 1,2 т корисного вантажу. Більший проєкт, Terran R, розрахований на вивід у космос 20 т вантажу. Втім, його вартість не розголошують.
Як повідомляв «Міст», українсько-американська ракета вивела на орбіту транспортний корабель.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply