Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 12, 2021

Ракету Маска на орбіту вивів випускник із України

Автор:

|

Липень 02, 2020

|

Рубрика:

Ракету Маска на орбіту вивів випускник із України
Олексій

Олексій родом із Житомира. Свого часу він закінчив Хмельницький національний університет за спеціальністю «інженер комп’ютерних систем і мереж». Однак на Батьківщині талановитий програміст не засидівся, а вирішив спробувати свої сили за кордоном. Якийсь час пробував зачепитися за перспективну роботу в Румунії та Данії. Але й там відчував, що здатен на більше, тому вирішив податися за океан, до США, туди, куди стікаються мізки з усієї планети.
Спершу юнак знайшов собі роботу в Microsoft. Потім змінив одну леґендарну компанію на іншу — Google. А вже за тим на нього вийшов рекрутер зі SpaceX. Олексій каже, що при прийомі на роботу в нього навіть не було особистої співбесіди з босом. Ілон Маск довіряє своїм рекрутерам, адже у нього всюди працюють лише професіонали.
Про українського генія програмування вперше розповів співвітчизникам Святослав Вакарчук, коли проходив навчання у Стенфорді за програмою підготовки нових українських лідерів. Тоді ж, маючи вікно від навчання, він вирішив поїхати на екскурсію у Готорн. Там його гідом став Олексій, єдиний працівник компанії Маска, котрий володіє українською. Тож фронтмен «Океану Ельзи» дізнався його історію з перших рук.
Senior Flight Software Engineer Олексій Пахунов працює в компанії Маска з 2013-го. Під його орудою працюють десять програмістів, котрі роблять так, аби все, що вилітає в космос від компанії SpaceX, «зуміло» точно вийти на задану орбіту, точно зістикуватись і точно приземлитися у заданих координатах.
Парубок каже, що Маск працювати їм не заважає і не втручається в їхню роботу. Від них вимагають результат, а як вони його досягатимуть — їхня внутрішня кухня. Працівники не квапляться на роботу на дев’яту ранку і не лічать хвилини, що залишилися до 18-ї. У них немає робочого регламенту як такого. Кожен працює, скільки потрібно і доки не падає з ніг. Але вони забувають про втому і згадують про неї хіба тоді, коли їхній черговий об’єкт вдало виходить на орбіту чи повертається з неї. Однак п. Пахунов каже, що призвичаївся до такого ритму роботи і навіть знаходить час на особисте життя.
З Ілоном Маском за ці сім років Олексій спілкувався особисто лише двічі. Першого це було на корпоративі, вдруге — під час форсмажорних обставин, коли треба було терміново приймати важливе рішення. Перший раз йому сподобався більше.
Як повідомляв «Міст», зараз SpaceX завойовує космічний ринок.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply