Новини для українців всього свту

Friday, Mar. 5, 2021

Перший прототип пасажирського марсохода від NASA

Автор:

|

Серпень 10, 2017

|

Рубрика:

Перший прототип пасажирського марсохода від NASA

Інженери космічного центру ім. Кеннеді, що входить в структуру Національної аерокосмічної агенції США (NASA), розробили унікальний марсохід, здатний перевозити людей по поверхні Червоної планети. Зразок цієї техніки був представлений нещодавно у Вашинґтоні.
Візуальне оформлення апарату має футуристичний стиль, а як вихідних матеріали конструктори використовували алюміній і вуглепластик. 2,5-тонний ровер має розміри 8 х 4 м і пересувається за допомогою шести коліс діаметром у 1,5 м. Швидкість руху в земних умовах може досягати 110 км/год., однак на поверхні Марса вона знизиться до 20 км/год. Силовим агрегатом виступає потужний електродвигун, а джерелом енергії служить цілий ряд акумуляторних батарей. Транспорт розрахований на шістьох пасажирів і може управлятися дистанційно.
Дослідники наголошують, що це лише дослідний зразок і з остаточною версією він може мати мало спільного. Водночас автори проекту заявляють, що вже почали тестування його на Землі з урахуванням думок експертів і астронавтів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply