Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Перемога у престижному хакатоні від NASA

Автор:

|

Лютий 18, 2021

|

Рубрика:

Перемога у престижному хакатоні від NASA
Команда FireWay

Українська команда FireWay перемогла у номінації Technology хакатону NASA Space Apps Challenge. Їхній винахід оцінили як рішення, що є прикладом найбільш інноваційного використання технології. Про це повідомив Роман Малькевич, один із учасників команди.
Команда, до якої входять інженери, астрофізики та розробники — Роман Малькевич, Олена Компанієць, Іван Гришко, Максим Копицько, Дмитро Іваник і Кирило Андрієць — сконструювала космічний конектор для дозаправки супутників із танкера безпосередньо на орбіті. Завдяки такому винаходу подовжується термін служби супутників та економляться гроші на розробці та запуску замінників.
Українські винахідники зауважили, що середня вартість побудови супутника зв’язку сягає близько 300 млн USD, ще приблизно 100 млн USD потрібно для його запуску. Такий супутник може працювати близько 15 років. Однак, коли паливо повністю використане, супутник не в змозі коригувати орбіту, він починає дрейфувати, втрачаючи зв’язок.
NASA Space Apps Challenge — це змагання, у ході якого космічне агентство та його партнери вирішують проблеми, пов’язані з поточною роботою. Щорічний міжнародний хакатон NASA вперше провели у квітні 2012 року. Учасники змагання мають змогу використовувати відкриті наукові дані та ресурси NASA для створення інноваційних рішень для викликів, із якими зіштовхується людство.
Як повідомляв «Міст», українсько-американська компанія уклала контракт із NASA.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply