Об’єкт, що прилетів у Сонячну систему з міжзоряного простору

Астрономи помітили другий об’єкт, який прилетів у Сонячну систему із міжзоряного простору. Небесне тіло має пролетіти близько від Марса до кінця року. Комету C/2019 Q4 30 серпня виявив український астроном-аматор Геннадій Борисов. Після відкриття об’єкта його дослідженням зайнялася міжнародна група вчених. Вони помітили, що за C/2019 Q4 слідує ореол пилу, який добре відбиває сонячне світло, що робить небесне тіло простішим для спостереження, ніж його попередника — Оумуамуа. Моделювання траєкторії засвідчило, що об’єкт пройде між орбітами Юпітера та Марса наприкінці жовтня. У грудні він досягне найближчого до Сонця пункту, а спостерігати за ним можна буде до січня 2021 року. Орбіта комети є, швидше за все, гіперболічною, тобто C/2019 Q4 не належить до Сонячної системи. Однак для підтвердження цього висновку потрібні подальші спостереження.
Нагадаємо, що Оумуамуа — перший міжзоряний об’єкт, який вдалося виявити людині. Астероїд виявили 19 жовтня 2017-го на відстані 0,25 астрономічної одиниці від Землі (чверть відстані між Сонцем і Землею). Коли об’єкт почав покидати Сонячну систему, його швидкість несподівано збільшилася, а не сповільнилася, як прогнозували астрономи. Саме це змусило декотрих фахівців усерйоз розглядати версію про те, що астероїд може бути інопланетним зондом.
Як допомогти собі та своєму ближньому
Дякую, що приділяєте увагу цій дуже важливій темі. Нажаль, більшість уУкраїнці рятували світ, зокрема, і 1920 року на Віслі
Річ Посполита була ліквідована 1795 року. Тому: Сто років тому 15 серпСпостерігачі ПАРЄ прилетіли до України
Мій коментар видалено. Я це так розумію що моя присутність на цьому саСпостерігачі ПАРЄ прилетіли до України
Вважаю дії української делегації у ПАРЄ правильними по суті але не спо