Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Невдовзі з’явиться перший космічний готель для туристів

Автор:

|

Лютий 20, 2019

|

Рубрика:

Невдовзі з’явиться перший космічний готель для туристів

Про величезні плани запустити на орбіту Землі перший космічний готель для туристів заявила американська компанія Orion Span. Це буде повноцінний готель класу «люкс» у космосі. Назвали проект Aurora Station. Причому запустити готель планують зовсім скоро. Френк Бангер, засновник компанії Orion Span, каже, що перших туристів станція прийме вже 2021 року.
Відвідувачі готелю зможуть спостерігати 16 сходів і заходів сонця на добу, а також насолоджуватися краєвидами Землі з висоти 480 км і відчути своїм тілом ефекти мікрогравітації. Однак це задоволення буде не з дешевих — 12 діб на облавку Aurora Station обійдуться відвідувачам у 9,5 млн USD.
Незважаючи на величезні суми, в Orion Span упевнені, що готель буде користуватися величезним попитом, оскільки зможе запропонувати повноцінний досвід перебування в космосі за набагато меншу суму, яку просять, наприклад, за перебування на МКС — у 2001-2009 рр. таке задоволення коштувало до 40 млн USD.
Розміри Aurora Station — 13,3 х 4,3 м, що аналогічно невеликому приватному літаку. Перед польотом на станцію космічні туристи повинні будуть пройти тримісячний курс підготовки й отримати «Сертифікат астронавта Orion Span». Підготовку туристів здійснюватимуть ветерани космічної справи, котрі мають колосальний досвід роботи на орбіті Землі.
Крім розваг, на облавку Aurora Station планують проводити дослідницькі експериментів. Наприклад, там будуть вирощувати рослини, які гості готелю зможуть забрати зі собою після повернення на Землю як сувенір. Згідно з останніми даними, зараз Orion Span займається пошуком інвесторів, готових придбати у власність частину Aurora Station.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply