Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Космічний корабель Crew Dragon прибув на МКС

Автор:

|

Травень 31, 2020

|

Рубрика:

Космічний корабель Crew Dragon прибув на МКС
Crew Dragon

Із космодрому на мисі Канаверал (штат Флорида) стартував перший в історії приватний космічний корабель Crew Dragon компанії Ілона Маска. Раніше астронавтів до Міжнародної космічної станції (МКС) доправляли росіяни, але NASA від співпраці з ними відмовилася.
Запуск відбувся з другої спроби. 27 травня через погодні умови запуск відклали. Crew Dragon став першим запуском астронавтів із території США з 2011 року, коли була завершена пілотована програма шатлів, і першим приватним транспортом такого типу.
На облавку в тест-місії перебувають два досвідчених астронавти Аерокосмічного управління США, котрі двічі літали на човниках Space Shuttle: 49-річний пілот Роберт Боб Льюїс Бенкен і 53-річний командир Даґлас Джеральд Герлі. 31 травня вони висадилися на МКС.
Тим часом, SpaceX продовжує випробування космічного корабля Starship. Під час запуску на американському полігоні Бока Чика нещодавно вибухнув дослідний зразок. Це вже не перший інцидент із прототипом. Наприкінці лютого ц. р. спроба надути Starship рідким азотом також привела до вибуху та знищення ракети.
Як повідомляв «Міст», через коронавірус NASA припинила складати ракети.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply