Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 17, 2021

КНР стала першою, що висадила місяцехід на темному боці Місяця

Автор:

|

Січень 16, 2019

|

Рубрика:

КНР стала першою, що висадила місяцехід на темному боці Місяця

Безпілотний китайський місяцехід приземлився на темному боці Місяця. Супутник Chang’e-4 здійснив необхідні маневри й успішно приземлився, зробивши Китайську Народну Республіку (КНР) першою країною, яка висадила об’єкт на віддаленому від Землі боці Місяця.
Видання China Daily повідомило, що космічний апарат увійшов на місячну орбіту наприкінці грудня і пролетів на відстані 15 км від поверхні Місяця. Супутник був запущений 8 грудня з місяцеходом, призначеним для вивчення місячної поверхні та проведення експериментів.
Космічний апарат Chang’e-3, попередник Chang’e-4, в грудні 2013-го був першим, що висадився на Місяць з 1976 року. Але технічні труднощі змусили той місяцехід припинити пересування приблизно за місяць.
Сполучені Штати, Індія, Японія і Росія також мають плани відправити місяцеходи на супутник Землі в найближчому майбутньому. США висадили на Місяці 12 людей у період із 1969-го по 1972 рік. Жодна з цих місій не відвідала віддалений бік Місяця. Космічні апарати фотографували далекий бік, але жоден не приземлявся там. Розташування темного боку Місяця в космічному просторі робить неможливим прямий контакт зі Землею.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply