Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Ілон Маск презентував нову концепцію міжпланетного корабля

Автор:

|

Жовтень 16, 2019

|

Рубрика:

Ілон Маск презентував нову концепцію міжпланетного корабля

Космічний корабель для польотів на Місяць і на Марс представила компанія SpaceX. Презентацію провів Ілон Маск, її керівник. Корабель репрезентували глядачам безпосередньо на стартовому майданчику космодрому в штаті Техас. Космічний корабель Starship є багаторазовим. За один політ перевозитиме до сотні людей. Корабель розрахований і на великі вантажі. Тому в майбутньому він допоможе збудувати міста на Місяці та Марсі.
Про плани колонізувати Червону планету Ілон Маск розповідав уже давно. Каже, що хоче перевезти на Марс мільйон людей. Політ першопрохідців SpaceX запланувала на 2025 рік. А NASA має намір відправити першу пілотовану місію на Марс не раніше 2030-го.
Під час презентації п. Маск заявив, що ні інопланетян, ні ознак життя на інших планетах немає, тому SpaceX хоче допомогти людям першими освоїти космос. «Ми зробимо все можливе для того, щоб люди стали першим мультипланетним видом. Ми розширимо людський розум за межі Землі, і робимо це просто зараз», — запевнив він.
Згідно із макетом корабля, його довжина сягатиме 50 м, а діаметр — 9 м. Призначення Starship, за словами п. Маска, — перевезення людей на Марс і Місяць. Для запуску корабля спеціально створюють нову ракету-носій під назвою Falcon Super Heavy, її довжина становите 68 м із діаметром 9 м.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply