Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Для охочих провести рік в умовах, наближених до марсіанських

Автор:

|

Вересень 02, 2021

|

Рубрика:

Для охочих провести рік в умовах, наближених до марсіанських

Аґенція NASA оголосила про набір охочих для участі у серії місій Crew Health and Performance Exploration Analog — місії, що імітуватиме перебування на поверхні Марса. Мета таких місій — якнайкраща підготовка до майбутніх місій NASA на Марс.
Зокрема, три команди по четверо членів екіпажу проведуть рік в умовах, наближених до марсіанських. Вони проживатимуть у надрукованому на 3D-принтері ізольованому модулі Mars Dune Alpha площею 1,7 тис. кв. футів. Під час місії екіпаж проводитиме імітаційні виходи в космос і надаватиме дані про різні фактори, зокрема, про фізичне та психічне здоров’я та працездатність.
Для отримання найточніших даних середовище існування буде максимально наближеним до Марса, в т. ч. з обмеженими ресурсами, ізоляцією, значними навантаженнями та виходом із ладу обладнання. Серед завдань екіпажу — моделювання виходу в космос, наукові дослідження, фізичні вправи, роботи з технічного обслуговування, обмін повідомленнями. Програма висвітлить оперативні виклики та визначить проблеми фізичного та психічного здоров’я, з якими майбутні космонавти можуть зіштовхнутися в польотах.
Програму запустять восени 2022-го в Техасі. Серед вимог до кандидатів: заявку можуть подати громадяни США віком від 30 до 55 років (некурці); кандидат знати англійську і бути мотивованим; ступінь магістра та мінімум два роки практичного досвіду у сфері STEM — інженерія, математика, біологія, фізика чи інформатика; досвід у пілотуванні літаком — два роки роботи або 1 тис. годин керування.
Як повідомляв «Міст», на Марсі буде незалежне місто.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply