Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 15, 2021

Через коронавірус NASA припинила складати ракети

Автор:

|

Квітень 15, 2020

|

Рубрика:

Через коронавірус NASA припинила складати ракети

Керівництво NASA оголосило про припинення роботи двох своїх центрів через пандемію коронавірусу Covid-19. Джим Брайденстайн, директор аґенції, заявив, що вся робота в Космічному центрі ім. Джона Стенніса (штат Міссісіпі), де вели розробки, і в складальному центрі Мічуд (штат Луїзіана), тимчасово припинили.
Вони займаються розробкою та складанням так званої Space Launch System — надважкої ракети-носія для пілотованих запусків, а також створенням космічного корабля «Оріон». На обох об’єктах після припинення роботи залишається лише мінімальна кількість працівників, котрі відповідають за безпеку та підтримання критично важливої інфраструктури. Серед персоналу центру ім. Стенніса зафіксували один випадок зараження Covid-19, випадків зараження працівників складального центру Мічуд немає, але кількість заражених у Новому Орлеані, де він розташований, зростає.
Директор NASA запевнив, що розробки, які можна вести віддалено, продовжать, але складання та випробування ракет найближчим часом проводити не будуть. Припинення роботи цих центрів може призвести до того, що висадка на Місяць, запланована на 2024 рік, а також масштабна програма NASA з висадки на Марс здійснять у пізніші терміни. «Ми розуміємо, що це вплине на місії NASA, але оскільки наші команди працюють над аналізом повної картини того, що відбувається і зниженням ризиків, ми розуміємо, що наш головний пріоритет — здоров’я та безпека співробітників NASA», — заявив п. Брайденстайн.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply