Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

Американці будуватимуть приватний космоготель

Автор:

|

Травень 09, 2021

|

Рубрика:

Американці будуватимуть приватний космоготель

Американська компанія Orbital Assembly Corporation оприлюднила нові подробиці проєкту «Вояджер» — першого орбітального готелю зі штучною гравітацією. Концепцію станції «Вояджер» колись вигадав Вернер фон Браун, леґендарний учений-ракетобудівник, один із головних творців програми NASA «Аполлон». Ця концепція передбачає, що 200-метрове колесо обертатиметься, створюючи для пасажирів штучну гравітацію.
Станція зможе розмістити до 400 осіб, для котрих обладнають ресторани, бари, оглядові зали, кінотеатр і концертний майданчик, бібліотеку, тренажерні зали та спа-салони. Гості житимуть у 24 модулях, розмірами 20 х 12 м із туалетами і душами.
Компанія спорудить прототип кільця діаметром 61 м неподалік віл Марса, гравітація якого становить близько 40 % гравітації Землі. Монтуватиме конструкцію робот Star. Попередньо збірку протестують в штаті Каліфорнія.
За ідеєю концепції, космічний готель буде доступний для космічних туристів, учених і космічних аґенцій, для проведення дослідів і тренувань у космосі. Компанія розраховує почати будівництво станції 2025 року і збудувати її за кілька років.
Як повідомляв «Міст», у В’єтнамі відкрився готель, увесь укритий золотом.

Світлана Надтока, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply