Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Американський учений виявив на Марсі комах?

Автор:

|

Січень 09, 2020

|

Рубрика:

Американський учений виявив на Марсі комах?

Американський ентомолог Вільям Ромозер із Університету Огайо стверджує, що на світлинах, які зробив марсохід Curiosity, виявив сліди істот, схожих на земних комах. Уважно вивчивши фотознімки, він зазначає, що марсіанські комахи мають крила, панцери та вусики. І наполягає на тому, що на світлинах зображені істоти в позах, характерних для комахи, що рухається і летить.
На думку ентомолога, його сенсаційне відкриття може призвести до подальших досліджень і висновку, що на Марсі є життя. Однак, на думку колег д-ра Ромозера, він став жертвою парейдолії, коли сприйняття фахівця зосереджені на пошук того, що він вивчав упродовж довгих років, коли у випадкових деталях зображення проступають знайомі образи. А Вільям Ромозер працює професором ентомології вже 45 років.

До слова
Модуль InSight, що працює зараз на Марсі, відновив роботу бурової установки HP3, щоб заглибитися на кілька сантиметрів на поверхню планети. Повідомляється, що модуль успішно виконав завдання завдяки закріпленому на механічній руці ковшу. Минулого разу операція не вдалася, оскільки в бура не було достатнього зчеплення з ґрунтом Марса. Зокрема, віддача при бурінні врівноважувалася й установці не вдавалося просунутися вглиб. Стіни свердловини при цьому занадто розширювалися.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply