Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

Сер Мак-Картні одружився втретє

Автор:

|

Грудень 20, 2011

|

Рубрика:

Колишній учасник леґендарного квартету The Beatles сер Пол Мак-Картні та його наречена американка Ненсі Шевелл прибули в орган реєстрації шлюбів району Вестмінстер на півночі Лондона, де пройшла скромна цивільна церемонія їхнього одруження. Вони приїхали до будівлі муніципалітету, де розташований реєстраційний офіс Мерілебон, перед входом до якого їх привітало близько двох сотень фанатів. Тут же на них чекали десятки репортерів, проте весь підхід до будинку було обгороджено.

На церемонії були присутні тільки найближчі люди цієї пари, включаючи Рінґо Старра, ударника The Beatles. На нареченій була цілком скромна сукня, і жодних вечірніх убрань у дрес-коді для гостей також не було зазначено. Весільне плаття для 51-річної Ненсі пошила знаменитий дизайнер Стела Мак-Картні, донька сера Пола. Вона ж відповідала за підготовку святкового вечора для гостей, який відбувся у дворі будинку музиканта в районі Сент-Джонс-Вуд, недалеко від студії Abbey Road, де The Beatles записали свої найвідоміші пісні. Свято минуло без зайвого пафосу. Сер Пол багато років є суворим вегетаріанцем, а тому на столах не було ніякого м’яса, а тільки органічно чисті продукти.

Зі своєю першою дружиною Ліндою сер Пол, якому в червні ц. р.

виповнилося 69 років, розписався в Мерілебон 1969 року. Цей реєстраційний офіс став символічним для всієї родини Мак-Картні: торік, підтримавши традицію, тут удруге виходила заміж старша донька музиканта Мері.

2002-го, через чотири роки після смерті від раку Лінди, екс-«бітл» одружився на колишній моделі Гізер Міллз. Другий шлюб музиканта починався з ґрандіозного торжества, але протривав зовсім недовго. Із Ненсі Шевелл Пол Мак-Картні почав зустрічатися чотири роки тому. Наскільки відомо британським журналістам, сер Пол подарував Ненсі вінтажну каблучку Cartier вартістю 400 тис. GBP.

 Юстина Зарваниця

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply