Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Роббі Вільямс пішов із Take That

Автор:

|

Грудень 20, 2011

|

Рубрика:

Британський поп-виконавець Роббі Вільямс залишив гурт Take That, до якого нещодавно приєднався, і повернувся до сольної кар’єри. Інформацію про відхід співака підтвердив один з учасників колективу Гаррі Барлов. «Усе було прекрасно. Ми чудово ладнали. Ми закінчили тур. Шанувальники приходили на концерти й були щасливі. Зараз Роб записує сольний альбом», — зазначив співак. За словами Гаррі, нині Take That, які знову стали квартетом, узяли тимчасову творчу паузу, але не мають наміру розпускати колектив. Поки ж пан Барлов, формальний лідер гурту, задіяний у роботі над шоу з пошуку талантів X Factor, де він є одним із членів журі. Чим зайняті інші учасники Take That — Говард Дональд, Джейсон Орандж і Марк Овен, — не уточнюється.

Роберт Вільямс уже раніше планував повернутися до сольної кар’єри. При цьому йому було важко сказати, як надалі розвиватиметься його кар’єра. Проте він пообіцяв, що як мінімум вирушить у сольний концертний тур. Пан Вільямс входив до складу Take That з 1990 до 1995 рр.

Решта чотири учасники деякий час продовжували давати концерти, проте 1996 року гурт офіційно розпався. 2005-го колектив возз’єднався, але Роббі Вільямс не брав участі в реюніоні. У листопаді 2006 року Take That випустили свій четвертий студійний альбом Beautiful World. 2008-го вони записали платівку The Circus. У липні 2010 року стало відомо, що пан Вільямс усе ж повернеться до складу Take That. І вже в листопаді 2010-го

гурт випустив новий альбом Progress, що став першою за 15 років платівкою Take That, над якою працювали всі п’ятеро учасників ориґінального складу. Після виходу альбому відбувся тур на його підтримку. У період з 1997 до 2009 рр. Роббі Вільямс устиг випустити вісім сольних студійних дисків.

 Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply