Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Протести тривають

Автор:

|

Грудень 20, 2011

|

Рубрика:

Понад 750 прибиральників, охоронців і інших працівників житлово-комунальної галузі вийшли 12 жовтня на вулиці Нью-Йорка, щоб узяти участь в акції протесту проти фінансових інститутів і соціальної нерівності, що триває в США зі середини вересня. Люди вимагали підвищення заробітної плати й виступали проти економічної нерівності в країні. «Ми тут, бо роботи немає, і ми можемо незабаром утратити нашу роботу. Ми втомилися, і нам це набридло. Ці люди (фінансисти) повинні прийти сюди й почути нас», — заявила 47-річна охоронниця Карла Томас. У той же час близько 100 людей пройшли довкола будівлі фінансового холдинґу

JP Morgan Chase, невдовзі потому повернувшись у табір супротивників «фінансової кризи». Поліція затримала чотирьох із них.

А 15 жовтня право­охоронці Нью-Йорка заарештували за порушення громадського порядку близько 70 людей. Учасники акції перемістилися з Волл-стріт на Таймс-сквер. Протести проти заходів жорсткої економії і, як висловлюються протестувальники, жадібності банків поширилися на весь світ — демонстрації відбулися в 950 містах 80 країн.

У Чикаґо проти ночі на 16 жовтня було заарештовано 175 демонстрантів, які брали участь в акції «Захопи Чикаґо». Затримано тих демонстрантів, які, незважаючи на попередження поліції, відмовилися покинути територію Ґрант-парку після його закриття. Арешти мали здебільшого мирний характер. Загалом у протестах узяли участь більш ніж 2 тис. осіб. До вечора близько 500 людей установили намети на території Ґрант-парку. Усіх затриманих було відпущено на волю вранці 16 жовтня. За словами демонстрантів, які провели ніч у поліцейській дільниці, правоохоронці поводилися з ними добре.

Іван Заторський

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply