Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 28, 2021

Політичний Бермудський трикутник?

Автор:

|

Грудень 20, 2011

|

Рубрика:

Чи стануть відносини Україна—РФ—Європейський Союз (ЄС) політичним Бермудським трикутником, з’ясовуватиме новостворений міжнародний телеканал ITR EUROPE TV Channel. Про це у Брюсселi повідомив Герберт Кроттенхаммер, заступник голови Спостережної ради телеканалу.

ITR EUROPE TV Channel уже розпочав своє тестове мовлення в соціальному пакеті кабельних мереж 17 країн ЄС: Австрії, Бельгії, Кіпру, Данії, Німеччини, Греції, Фінляндії, Франції, Ірландії, Італії, Люксембурґу, Мальти, Португалії, Іспанії, Швеції, Нідерландів і Великої Британії. Тестове мовлення online — на сайтах: http://seetv.tv/see/ITR_Europe_TV_Channel або http://www.seetv.tv

Міжнародна телекомпанія цілодобово демонструватиме найпопулярніші телевізійні передачі російських і українських телекомпаній. Також, за угодою з правом ретрансляції, глядачі зможуть побачити програми провідних телекомпаній усього світу. Iнформацiйне наповнення ITR EUROPE TV Channel складатиметься з випусків новин «Час» російською, українською й англійською мовами. Це — 11 новинних програм від 15 до 90 хвилин щодня. Крім цього, голова компанії наголосив, що основний сиґнал мовлення буде супроводжуватися субтитрами англійською, німецькою, французькою, італійською й іспанською мовами.

За словами пана Кроттенхаммера, головний офіс телеканалу розташований у Брюсселі. Журналісти компанії акредитовані в Європарламенті, Раді Європи й інших європейських організаціях, що, своєю чергою, дасть змогу інформувати глядачів безпосередньо з місця подій у «серці Європи». Найближчим часом представництва телекомпанії планується відкрити в Києві, Москві й Астані.

Герберт Кроттенхаммер зазначив, що

ITR EUROPE TV Channel — це консорціум партнерів. Вартість усього проекту становить

17 млн EUR. Відкриття телекомпанії такого рівня дозволить посилити поінформованість зарубіжної спільноти про Україну, РФ і Казахстан, а також зміцнить позитивний міжнародний імідж цих держав. Як зауважив заступник голови Спостережної ради телеканалу, у подальшому канал сприятиме політичній і соціально-економічній інтеґрації пострадянських країн із ЄС.

 Лана Світ

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply