Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

Очікуйте фантастичної зустрічі! Зеленський готує нову кінокомедію

Автор:

|

Грудень 20, 2011

|

Рубрика:

4 жовтня завершилися зйомки стрічки «Вісім перших побачень» виробництва «Території Кіно» за сценарієм «Студії «Квартал-95». У прокат вона вийде 8 березня 2012 року. Голов­ні ролі в цьому фільмі виконуватимуть Володимир Зеленський і Оксана Акіньшина.

Продюсери картини — Катерина Гордецька, Володимир Зеленський, Андрій Радько, Сергій Шефір, Борис Шефір, Андрій Яковлєв. Креативний продюсер — Марюс Вайсберґ. А зіграють у ній Денис Никифоров, Катерина Варнава, Ігор Жижикін, Олеся Железняк, Віктор Васильєв, Вікторія Боня.

За сюжетом, голов­ні герої фільму Лера й Микита нічого не знають одне про одного. Вони навіть ніколи не бачилися. Лера (Оксана Акіньшина) — успішна телеведуча — збирається заміж за Костянтина (Денис Никифоров), відомого тенісиста. Микита (Володимир Зеленський) — лікар-ветеринар — запропонував руку й серце Ілоні, завідувачці великої клініки пластичної хірургії (Катерина Варнава).

Їхній вибір — бездоганний, і відповідає заданим ними параметрам. І ось одного вечора вони відправляються відзначити свої успіхи в особистому житті. Лера — у товаристві своїх подруг. Микита — зі своїми друзями. Але вранці Лера й Микита опиняються в одному ліжку… Вирішивши, що це — наслідки надто веселої вечірки, молоді люди поспішно роз’їжджаються в різні боки. Але наступного ранку все повторюється: Микита й Лера — знову разом, хоча кожен добре пам’ятає, що було вчора та як вони засинали — кожен у себе вдома…

Так відбувається весь подальший тиждень. Які таємничі сили влаштовують ці несподівані «побачення», хтось хоче зруйнувати їхні шлюби чи, може, просто довести, що вони створені одне для одного?

Фантастичну історію про зустріч двох молодих людей придумала Катерина Гордецька. Сюжет схвалив її чоловік Андрій Радько. Молоді продюсери розуміли, що історію треба наповнювати діалогами, прописаними ситуаціями, іншими персонажами. І вирушили до талановитих хлопців у Київ — до команди «Квартал-95». Володимир Зеленський, Сергій і Борис Шефіри — уже не новачки в кіно (серіал «Свати», дилогія «Кохання у великому місті», «Службовий роман. Наш час») і тому одразу оцінили потенціал романтичної комедії. У проект вони ввійшли не тільки написаним сценарієм, а й співфінансуванням.

Режисерами виступили американець Девід Додсон і Олександр Маляревський. «У нас на майданчику одночасно говорили різними мовами, але ніяких непорозумінь не було, — каже продюсер Андрій Радько, — у нас чудова професійна команда, усі працювали злагоджено, швидко й чітко. Ми хотіли зняти просту історію про стосунки чоловіка та жінки й просто порадувати глядача якісним кіно, і ми впевнені: нам це вдалося. А ще воно — дуже смішне, добре й миле. Загалом, таке, яким ми його задумували».

 Степан Коник

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply