Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 30, 2021

Nissan готує «супер Juke»

Автор:

|

Грудень 20, 2011

|

Рубрика:

Керівництво Nissan підтвердило чутки про те, що компанія готує модель «супер Juke», яка отримає двигун від суперкара GT-R. Він матиме назву Juke-R і стане першим у світовій історії супер-кросовером. Під капотом Nissan Juke-R установлено 3,8-літровий шестициліндровий V-подібний двигун із двома турбонагнітачами, запозичений у спортивного флаґмана компанії — моделі GT-R.

Під підлогою багажника розташована шестиступінчаста коробка передач (установлена за схемою Tansaxle), також узята від GT-R. Карданний вал і повнопривідну трансмісію GT-R адаптували для установки на кросовері. У колісних арках зайняли своє місце 20-дюймові легкосплавні колісні диски, виготовлені компанією RAYS.

Салон — це також суміш Juke і GT-R. Передня панель Juke отримала іншу форму, щоби вміщати панелі приладів і семидюймовий рідкокристалічний дисплей GT-R. Ориґінальна центральна консоль Juke, виконана в стилі бензобака мотоцикла, залишилася без змін, а решта інтер’єру стала більше схожа на кокпіт гоночного автомобіля. У ньому з’явився каркас безпеки, що відповідає стандартам FIA, і гоночні сидіння з п’ятиточковими ременями безпеки. Каркас призначений не тільки підвищити безпеку, а й збільшити жорсткість силової структури кузова, аби вона відповідала динаміці автомобіля.

Скільки коштуватиме Nissan Juke-R? Ніскільки. Адже японці планують зібрати лише два таких автомобілі — один із лівим розташуванням органів управління, другий — із правим. Також компанія Nissan розпочала в США широкомасштабну рекламну кампанію кросовера Juke, випустивши в ефір на місцевих телеканалах кілька відеороликів за участю привабливої моделі в бікіні на ім’я Ембер. Рекламу було розроблено за участю журналу Sports Illustrated Swimsuit Issue, який запрошує відомих моделей, спортсменів і інших знаменитостей для зйомок у купальниках в екзотичних місцях. У роликах Nissan Juke порівнюють із моделлю в бікіні: за здатністю до прискорення, аеродинамікою, зовнішнім виглядом та маневреністю, і за всіма параметрами Juke демонструє перевагу над своєю спокусливою суперницею.

 Роман Журба

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply