Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 1, 2021

На міжнародному конкурсі у Мексиці переміг українець

Автор:

|

Грудень 19, 2018

|

Рубрика:

На міжнародному конкурсі у Мексиці переміг українець

З-поміж 120 проектів на Міжнародному конкурсі наукових проектів у рамках ExpoScience International Mexico 2018, який пройшов у м. Мореліа (Мексика), найкращою визнали наукову розробку українця Миколи Іванченка. Про це розповів Євген Кудрявець, директор громадської спілки «Європейська мала академія наук України».
«Іванченко винайшов спосіб, як швидко ліквідувати нафтові розливи на воді. Для цього юнак пропонує використовувати адсорбент на основі перліту — екологічної, дешевої та поширеної гірської породи», — зауважили у прес-службі малої академії наук.
«Перліт — гідрофобний матеріал, що може збирати нафту та нафтопродукти в місцях розливу у будь-якому водному середовищі — чи то океан, море або річка. Адсорбент відштовхує воду та вбирає нафту. Перліт здатен ліквідувати усемеро більше нафти, ніж важить сам. Перед використанням породу необхідно підготувати: методом термічного удару надати йому пористої структури. Аби в пори не потрапляла вода, а лише нафта, перліт треба також обробити гідрофобізатором», — пояснив суть свого винаходу й особливості технології Микола Іванченко.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply