Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 4, 2022

На 3D-принтері надрукували рослинний стейк

Автор:

|

Листопад 26, 2020

|

Рубрика:

На 3D-принтері надрукували рослинний стейк
Рослина чи м’ясо?

Ізраїльська стартап-компанія Redefine Meat почала виготовляти альтернативу тваринному м’ясу на 3D-принтерах, аби зробити рослинну продукцію частиною ланцюга постачання. «Ідея полягає у тому, щоб замінити корову. Тож кожна наша машина виробляє таку саму кількість м’яса, як і корова, до 250 кг», — пояснив Ещар Бен-Шитріт, генеральний директор Redefine Meat.
Він додав, що штучне м’ясо менше шкодить навколишньому середовищу, адже потребує менше води й енергії при виробництві. «Це перетворює його на найкращий спосіб боротьби зі зміною клімату, здорову альтернативу м’ясній їжі для всього населення планети», — зазначив він.
Redefine Meat планує зберегти ціну на рівні зі звичайним м’ясом — близько 15 USD за 1 кг. Основні інгредієнти «надрукованого» м’яса — соєвий і гороховий білок, кокосова та соняшникова олії. Компанія не озвучує повного списку складників, проте стверджує, що всі компоненти — рослинні та веганські. Перші рослинні стейки від Redefine Meat з’являться у ресторанах Ізраїлю, Швейцарії та Німеччини вже наприкінці ц. р.
Як повідомляв «Міст», український стартап запустив виробництва рослинного м’яса.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply