Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Мутассіма Каддафі затримали

Автор:

|

Грудень 20, 2011

|

Рубрика:

Сина Муамара Каддафі, Мутассіма, заарештували представники збройних сил Перехідної національної ради (ПНР) Лівії в місті Сирті, після чого його було перевезено для допитів до Бенґазі. Мутассім Каддафі був затриманий, коли разом із сім’єю намагався покинути місто на автомобілі. Зараз у Бенґазі проводять його допити.

Раніше представники ПНР із посиланням на одного із заарештованих найманців полковника Каддафі повідомляли, що Мутассім виїхав із Сирта ще на початку жовтня. Мутассім — п’ятий син лідера Лівійської Джамахірії. До війни в Лівії він працював при уряді радником із питань національної безпеки. На початку бойових дій Мутассім також командував підрозділами армії Каддафі, які вели бої за місто Марса-ель-Брега. Міста Сирт і Бені-Валід залишаються останніми великими бастіонами сил поваленого лівійського лідера. Наступ на них військ ПНР супроводжується повітряними ударами НАТО.

Тим часом сирійський телеканал, що підтримує Муаммара Каддафі, підтвердив смерть сина лідера лівійської Джамахірії Хаміса в боях за місто Тархуна, що відбувалися наприкінці серпня. Телеканал повідомляє також про загибель двоюрідного брата Хаміса — Мухаммеда Ас Сенусі. Перша звістка про ліквідацію Хаміса Каддафі й Мухаммеда Ас Сенусі з’явилася в мас-медіа наприкінці серпня ц. р. На початку вересня цю інформацію підтвердив представник Міноборони ПНР Ахмад Бані, проте підтвердження з боку сил, лояльних до Муамара Каддафі, не надходило.

Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply