Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Meta виділяє кошти на рекламу для українського бізнесу

Автор:

|

Листопад 23, 2022

|

Рубрика:

Meta виділяє кошти на рекламу для українського бізнесу

Компанія Meta виділяє 1,5 млн USD на підтримку українського малого та середнього бізнесу. Вона надаватиме купони по 1 тис. USD на рекламні кампанії у Facebook та Instagram для українських підприємців, аби підтримати їхній бізнес під час війни. Про це повідомило Міністерство цифрової трансформації України.
Які умови для бізнесу? Українське підприємство має бути в Україні (за винятком реґіонів, на які поширюються санкції США, зокрема, Донецької та Луганської областей, а також Автономної Республіки Крим). Необхідно керувати українською сторінкою у Facebook і мати дійсний рекламний обліковий запис. Урядові або державні компанії участь у цій програмі брати не можуть. Отримати купон можна до 31 грудня ц. р.
Як повідомляв «Міст», Facebook призначив відповідальну за Україну.

Олексій Павлиш, УП

До слова
В Україні можуть створити публічні точки Wi-Fi на випадок вимкнення електроенергії. Вони працюватимуть на акумуляторах Tesla Powerwall і в терміналах Starlink. Про це повідомив Михайло Федоров, міністр цифрової трансформації України. За його словами, для цього використають частину більш ніж 1,5 тис. терміналів Starlink, які Україна отримає від Польщі.

About Author

Meest-Online