Новини для українців всього свту

Monday, Mar. 1, 2021

Король Іспанії очолив ходу проти тероризму

Автор:

|

Серпень 27, 2017

|

Рубрика:

Король Іспанії очолив ходу проти тероризму

Інформаційні агенції світу повідомляють 27 серпня про масову демонстрацію, яка відбулася напередодні у Барселоні. Її організували через дев’ять днів після терактів у Каталонії в пам’ять про загиблих. За даними поліції, у ході взяли участь близько півмільйона людей. А попереду крокували Король Іспанії Філіп VI і прем’єр-міністр держави Маріано Рахой. У голові колони також були ті, що 17 серпня першими прийшли на допомогу постраждалим від атаки ісламістів – поліцейські, лікарі, продавці магазинів з бульвару Рамбла, де вантажівка наїжджала на перехожих. Вони йшли за широким банером, на якому було написане гасло «No tinc por», що перекладається з каталонської мови як «Я не боюся».

В руках у демонстрантів, які засуджують войовничих ісламістів, були також гасла проти ісламофобії і транспаранти проти продажу іспанського зброї у Саудівську Аравію. У ході взяли участь і мусульманки у хіджабах.

Філіп VI став першим королем, який взяв участь у демонстрації після відновлення монархії в Іспанії у 1975 році. Оглядачі наголошують, що король і прем’єр виявили солідарність з каталонцями попри бажання місцевої влади провести у жовтні цього року неофіційний референдум про незалежність Каталонії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply