Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

Xiaomi показала публіці свого «песика»

Автор:

|

Вересень 25, 2021

|

Рубрика:

Xiaomi показала публіці свого «песика»
CyberDog

У Xiaomi репрезентували нову розробку — чотириногого робота-компаньйона CyberDog. Реліз відбувся в рамках презентації новинок китайського техногіганта. «Xiaomi зробила ще один сміливий крок у дослідженні технологій майбутнього, представивши свого нового чотириногого робота CyberDog на основі біотехнологій. Запуск CyberDog — це кульмінація інженерної майстерності Xiaomi, втілена в роботі-компаньйона з відкритим вихідним кодом», — заявили в компанії.
Робот оснащений двигунами, які забезпечують високу швидкість, маневреність і широкий діапазон рухів. Також у нього є 11 високоточних датчиків, у т. ч. сенсори, камери і модулі GPS, які дозволяють переміщатися в напівавтономному режимі.
CyberDog важить 3 кг і здатен рухатися зі швидкістю 3,2 м/сек. Він уміє аналізувати навколишнє оточення, створювати маршрути, уникати перешкод і прямувати за своїм власником. Керувати роботом можна за допомогою голосових команд, у т. ч. розпізнавання кодових фраз і команд для пробудження, а також через додаток для смартфона. Ціна CyberDog — 1 540 USD.
Як повідомляв «Міст», у Китаї створили робота, який вставляє зуби пацієнтам.

Катря Юськів, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply