Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

Витівки робопсів Boston Dynamics

Автор:

|

Травень 13, 2021

|

Рубрика:

Витівки робопсів Boston Dynamics
Робот Stretch

Американська роботоскладальна компанія Boston Dynamics представила новий пристрій для автоматичних завантажень — Stretch. Це універсальний мобільний робот, який переносить вантаж рукою з присосками. Пристрій будуть застосовувати в складських приміщеннях і центрах розподілу товару. Мобільність Stretch робить робота здатним переміщатися на будь-які території для навантаження або розвантаження товару. У компанії стверджують, що незабаром він замінить дороге устаткування, яке використовують із цією метою. Stretch маневрує в будь-якому напрямку, а також здатен долати перешкоди. Крім цього, у нього є технологія комп’ютерного зору, що дозволяє роботу визначати вантаж для конкретного клієнта.
Робота-собаку Spot від Boston Dynamics також залучили під час військових навчань, які проводила французька армія. Spot був однією з машин, які використовували для розвідки на навчаннях військової школи Saint-Cyr.
У школі випробування описали як підвищення обізнаності учнів про виклики завтрашнього дня, що передбачають роботизацію поля бою. Роботів перевіряли в кількох сценаріях, серед них — атакуючий маневр на перехресті, захисний маневр удень і вночі, а також сценарій бойового зіткнення в населеному пункті. Кожен сценарій проходили двічі: без роботів і з ними, щоб оцінити різницю. За словами учасників навчань, роботи затримували операції, але гарантували більшу безпеку для кадетів. Але попри переваги, у Spot були й недоліки — посеред бою у нього розрядилася батарея.
Крім цього, американський YouTube-блогер Майкл Рівз, котрий проживає в Лос-Анджелесі, навчив робопса Spot «справляти потреби» пивом у склянку. Напій ллється з пивного кега, закріпленого у робопса на спині. Однак влучає в ємність виріб Boston Dynamics всього лише в 35 % випадків. Попри спроби блогера розповісти про своє досягнення компанії, творці робота його успіх проігнорували. Тоді невгамовний Майкл подався до Бостона і показав процедуру безпосередньо біля входу в головний офіс Boston Dynamics.
Як повідомляв «Міст», роботи-собаки полетять на Марс.

Світлана Надтока, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply