Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 28, 2022

Вуличним рухом керує робот

Автор:

|

Березень 06, 2014

|

Рубрика:

Вуличним рухом керує робот

У столиці Демократичної Республіки Конґо (ДРК) Кіншасі встановили двох людиноподібних роботів, призначених керувати вуличним рухом. Пристрої, які розміщено на перехрестях із пожвавленим автомобільним і пішохідним рухом, виконують завдання світлофорів. Вогні у вигляді світлодіодних табло розміщуються в них на «спині», «грудях» і в «руках». Крім того, кожен робот має у своєму розпорядженні чотири камери спостереження. Передбачається, що в майбутньому роботи фіксуватимуть на відео порушення правил дорожнього руху та надсилатимуть дані в центр обробки інформації.

Роботів виготовлено з алюмінію. Вони вміють піднімати й опускати руки та повертати верхню частину тулуба. Андроїдів заввишки 2,5 м закріплено на постаменті. Прилад виготовили інженери з Інституту прикладних технологій у Кіншасі. Вартість кожного робота становить приблизно 15 тис. USD. Електроенергією вони живляться від зовнішньої сонячної батареї.
Учасники вуличного руху, опитані телеканалом CCTV Africa, не були одностайними в оцінках регулювальних приладів. Декому Одним вони сподобалися, тоді як інші зазначили, що, на відміну від живих регулювальників, роботи не допоможуть у вирішенні конфліктів на дорозі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply