Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Унікальний український ґаджет для таємного спілкування

Автор:

|

Квітень 13, 2017

|

Рубрика:

Унікальний український ґаджет для таємного спілкування

Перший у світі пристрій, що може зберегти секретність перемовин, винайшли в Україні. Ґаджет спричинив фурор у західних медіа й уже цієї осені розробники запустять пристрій у масове виробництво у Китаї. Ідея першої у світі «голосової маски» спала на думку харків’янину Романові Сакуну ще влітку 2015-го. Винахідник саме обідав із друзями у кафе. «Поки ми обідали, у кафе прийшла дівчина з ноутбуком і вона захотіла з кимось побалакати. Одягла навушники і стала розмовляти, але в маленькому приміщенні було дуже добре чути її розмову», — каже винахідник ґаджета.
Тоді Роман втямив — людям необхідна приватність телефонних розмов. Особливо, коли їдеш у потязі або працюєш в офісі, щоб не заважати колегам. Тож разом із друзями узявся за розробку девайсу. Ідей, яким же буде пристрій, малювали чимало. Та зупинилися на гарнітурі, яку треба носити навколо шиї. В активному режимі на вигляд вона, м’яко кажучи, дещо дивна. Схожа на маску.
Та щойно захочете приватності, так звану маску таки доведеться одягнути. Тоді вашу розмову вже не почує ніхто. Щоправда, такий девайс влетить покупцеві в копієчку. Віддати за ґаджет HushMe Mask Claims доведеться 250 USD. У крамницях пристрій з’явиться цієї осені.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply