Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 29, 2023

Унікальне колесо, яке займає мало місця

Автор:

|

Лютий 22, 2018

|

Рубрика:

Унікальне колесо, яке займає мало місця

Світ продовжує винаходити колесо, і цього разу свою версію репрезентував німецький дизайнер Андре Моцеллін. Він вважає, що сучасні колеса, наприклад у велосипедів, незручні, бо займають багато місця під час зберігання та транспортування. Для того, щоб впоратися з цим, дизайнер винайшов і показав складне колесо.
Він каже, що створив універсальний дизайн. Такі колеса можна буде використовувати не лише на велосипедах, а й в інвалідних візках.
Зараз, пояснює він, якщо велосипед складний, це означає, що він неповноцінний: маленькі колеса, високі кермо та сидіння. Навіть в місті на такому їздити не надто зручно — через наявність бордюрів і інших перешкод. Нове колесо дозволяє зробити звичайні велосипеди компактними.
Колесо, яке розробив Андре, має стандартний діаметр 26″. У нього при цьому особлива модульна конструкція ободу. Його підтримують спиці-поперечини, які за потреби складаються до центру колеса. Це зменшує займане колесом місце на 60 %.
При цьому, винахідник зазначає, що колесо не лише функціональне, але і гарне. У складеному стані воно — дизайнерська прикраса інтер’єру. Але функціональність все ж на першому місці. Новий дизайн повинен підштовхнути виробників велосипедів або інвалідних крісел до зміни цих пристроїв.
Якщо раніше створенню повноцінного складного велосипеда або того ж крісла заважали колеса, від яких не можна було позбутися, то зараз проблема вирішена. Дизайнери велосипедів можуть враховувати це і створювати складні моделі, знаючи, що колеса — більше не перешкода.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply