Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Український студент розробив систему з аналізу й управління мікрокліматом приміщень

Автор:

|

Липень 20, 2017

|

Рубрика:

Український студент розробив систему з аналізу й управління мікрокліматом приміщень

Микита Харківський, студент IV курсу Східноукраїнського національного університету імені В. Даля, розробив систему з аналізу й управління мікрокліматом приміщень. Йому вдалось розробити мікроконтролерну систему моніторингу зовнішніх показників навколишнього середовища, таких як рівень CO2, рівень вібрації, температура та вологість повітря, рівень шуму й атмосферний тиск.
Технологія передбачає передавання результатів дослідження на мобільні пристрої. «Актуальність цієї роботи полягає в тому, що зараз багатьох установах та офісах аналіз і управління мікрокліматом приміщень все ще виконується вручну і не завжди своєчасно. Це, своєю чергою, погіршує працездатність людей і підвищує енерговитрати організації», — розповідає винахідник.
Розроблена система має кращі показники енергоспоживання та собівартості, також поліпшено моніторинг основних метрологічних характеристик. Однією з переваг технології є моніторинг в режимі реального часу. Роботу випробували при постановці лабораторних робіт із дисциплін «Основи охорони праці» й «Охорона праці в галузі». Пропоноване студентом рішення дозволяє конкурувати зі зарубіжними аналогами.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply