Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Український 3d-принтер буде друкувати автозапчастини для Tesla

Автор:

|

Лютий 01, 2018

|

Рубрика:

Український 3d-принтер буде друкувати автозапчастини для Tesla

На найбільшій виставці електроніки CES у Лас-Веґасі 2018 українська фабрика 3D-друку Kwambio презентувала перший у світі виробничий 3D-принтер для кераміки, розроблений в Одесі. Власники української фабрики отримали кілька пропозицій щодо співпраці від відомих світових компаній. «Lockheed Martin зацікавилися нашим принтером для друку прототипів металевих виробів для випробувань», — повідомив Володимир Усов, співвласник фабрики. Представник Tesla зацікавився українським принтером із тією ж метою, лише деталі будуть виготовлятися для автомобілів.
«Ми плануємо налагодити виробництво принтерів на експорт. До цього ми працювали як фабрика, тобто до нас надходили замовлення і ми їх виконували, використовуючи наші принтери і технології для клієнтів, а зараз почали пропонувати саму технологію у вигляді принтера та додаткових матеріалів, щоб наші клієнти могли самостійно налаштувати виробництво у себе на території», — розповів власник про плани розширення свого бізнесу.
Нагадаємо, що Kwambio починався як стартап 2016 року. Фабрику 3D-друку всіляких предметів з кераміки та металу Володимир Усов відкрив в Одесі зі своїм партнером і приятелем Дмитром Кривошеєвим. Тоді вони використовували існуючі на ринку моделі 3D-принтерів і допрацьовували їх під свої потреби. А тепер зібрали власний принтер.

About Author

Meest-Online

 • Raddy

  Действительно, сейчас 3Д принтера набирают все большую популярность. Работаю в медицинской лаборатории и вижу, насколько они помогают людям. Раньше у нас техники трудились, не покладая рук и то, не могли с точность сделать нужные протезы. Сейчас, мы хотим закупить партию 3Д принтеров в этой компании https://3ddevice.com.ua/, чтобы облегчить им работу.

 • Lilianna

  Мы печатаем на 3Д разный декор. Тоже раньше руками его делали, только получалось всегда по-разному. А сейчас с помощью принтера можно любую форму напечатать, даже очень сложную.

 • marina

  Сейчас даже еду можно напечатать на 3д принтере. У нас в Киеве такого не видела, но друзья в Америке уже в нем были. Правда, не пробовали ничего заказать, так как стоимость очень высокая.

 • Арина Краснова

  Сейчас 3д принтер можно купить и для дома, если финансы позволяют. Уже есть 3д ручки, купила своему ребенку. Это технологии будущего. Но, боюсь, что они оставят нас без работы.