Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 25, 2022

Українська Effa ввійшла до п’ятірки найкращих стартапів світу

Автор:

|

Липень 19, 2018

|

Рубрика:

Українська Effa ввійшла до п’ятірки найкращих стартапів світу

Українська компанія Effa ввійшла до п’ятірки найкращих стартапів світу в сфері клімату на конкурсі в Німеччині. Українці презентували одноразову зубну щітку, виготовлену з переробленого паперу й екологічно чистих матеріалів, які не завдають шкоди природі.
Загалом на конкурс Clim@, що вперше проводила організація Finance in Motion у Франкфурті, подали триста заявок. Рівень учасників, за словами Дарини Василенко, співзасновниці Effa, — дуже високий, а їхній стартап — чи не наймолодший: йому якраз виповнюється рік. «Ми дуже молоді, але вже зробили перші прототипи, отримали перші великі замовлення з Європи та розпочали процеси сертифікації і патентування», — каже вона.
Щітки Effa, за словами розробників, прості у використанні, дешеві та стильні. Вони насамперед стануть у нагоді тим, хто багато подорожує, не шкодячи природі. Адже щодня готелі й авіалінії викидають приблизно 6 т пластикових одноразових щіток.
Ідея спала на гадку Іллі Кічуку, котрий є засновником і співдиректором компанії. «Ілля є промисловим дизайнером і часто працює з винаходами та різними речами, — розповідає Дарина. — У певний момент він задумався про безвідповідальне використання пластику в одноразових щітках, які вживаються всього три хвилини».
Clim@ — це конкурс для інноваційних підприємств чи проектів у сфері стійкої енергетики або ресурсозбереження, які здатні змінити поточну практику та демонструють потужний позитивний вплив на клімат. «Для нас це великий крок уперед, — ділиться п. Василенко, — і шанс представити Україну на GGF Forum перед 300 глядачами, інвесторами та науковцями, щоб привернути увагу до України від усього світу».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply