Українець виробляє папір із опалого листя

Українець Валентин Фречка запускає перше в світі виробництво паперу з опалого листя. Студент Київського національного університету ім. Т. Шевченка розробив технологію RE-leaf. Після створення необхідного обладнання метод успішно пройшов випробування. Автор готовий запускати технологію в «масштабних умовах».
Також у ході перших випробувань було підтверджено якість eco-friendly паперу з опалого листя замість деревини. Автор проекту повідомляє, що технологія потребує удосконалення деяких деталей, але загалом готова до запуску першої в світі лінії переробки опалого листя на папір.
Як допомогти собі та своєму ближньому
Дякую, що приділяєте увагу цій дуже важливій темі. Нажаль, більшість уУкраїнці рятували світ, зокрема, і 1920 року на Віслі
Річ Посполита була ліквідована 1795 року. Тому: Сто років тому 15 серпСпостерігачі ПАРЄ прилетіли до України
Мій коментар видалено. Я це так розумію що моя присутність на цьому саСпостерігачі ПАРЄ прилетіли до України
Вважаю дії української делегації у ПАРЄ правильними по суті але не спо