Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Учитель підкорив Microsoft

Автор:

|

Березень 07, 2013

|

Рубрика:

Учитель підкорив Microsoft

Викладач інформатики з Дніпропетровського ліцею Євген Мотурнак недавно переміг у конкурсі компанії Microsoft, обійшовши 50 конкурентів із Європи. Йому вдалося підкорити експертів IT-гіганта, створивши програму, що дає школярам змогу моделювати електричні схеми.

Це дозволить юним фізикам спочатку створити безпомилковий ланцюг постійного струму, а потім уже братися до його складання в реальності на лабораторних роботах. «Людина може сама набирати будь-які схеми, змінювати параметри всіх елементів і візуально бачити, як змінюється сила струму, напруга тощо», — розповідає Євген. За його словами, якщо учень помиляється та пускає більшу кількість струму, ніж потрібно, то перегорає певний елемент. На екрані над ним починає розвиватися димок і вискакує пояснення, що вийшло з ладу й чому.
Там є також вбудована система маленької довідки: можна на екрані торкнутися до кожного з елементів ланцюга, і відразу ж спливе рядок із поясненням, що це за елемент і для чого він потрібний. Викладач наголошує, що програма розроблена для смартфонів, інтерактивних дощок і сенсорних планшетів. Над своїм винаходом Євген працював недовго: два тижні придумував концепцію програми, а розробив усього за 21 годину на фіналі випробувань у Лондоні. Найближчим часом розробка з’явиться в інтернет-крамниці додатків Microsoft. Спеціалістів компанії Microsoft настільки вразила програма п. Мотурнака, що вони навіть запропонували йому стати інноваційним учителем — проводити семінари та друкувати свої публікації. Натомість, Міністерство освіти й науки, молоді та спорту України наразі не висловило бажання впровадити розробку дніпропетровця на Батьківщині.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply