Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

У Німеччині створили штучне сонце

Автор:

|

Червень 01, 2017

|

Рубрика:

У Німеччині створили штучне сонце

Німецькі науковці працюють над розробкою «найбільшого у світі штучного сонця», маючи надію на те, що інтенсивні джерела світла можна буде використати для створення сприятливого для клімату палива. Комплекс Synlight, відкритий у німецькому місті Юліх, складається зі 149 прожекторних лампочок і має віддачу у 10 тис. разів інтенсивнішу, ніж природне сонячне світло на Землі.
Коли всі лампи концентрують світло на одному місці, прилад може генерувати температуру близько 3,5 тис. градусів за Цельсієм, якщо, поряд із ним опиниться людина — вона одразу ж згорить. Мета експерименту спирається на гіпотезу, що дуже скоро водень стане одним із головних видів пального.
Synlight допомагає ученим дізнатися, чи зможе подібна установка бути використана для отримання чистого водню з пари, який потім можна буде застосовувати як джерело палива для літаків та автомобілів. Обслуговування штучного сонця — дороге. На чотири години його роботи потрібно стільки ж електроенергії, скільки сім’я з чотирьох осіб витрачає за рік.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply