Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 26, 2022

У КНР працює банк, яким керують машини

Автор:

|

Травень 03, 2018

|

Рубрика:

У КНР працює банк, яким керують машини

China Construction Bank, другий за величиною банк Китайської Народної Республіки (КНР), відкрив у Шанхаї відділення, в якому за обслуговування клієнтів повністю відповідають роботи. Офіс площею 165 кв. м розташований у дільниці Хуанпу й оснащений «розумними» автоматизованими роботами-касирами. За їхньою допомогою можна відкрити рахунок, відправити переказ, обміняти валюту, інвестувати в золото й отримати послуги з управління активами.
На вході до відділення клієнтів зустрічає «доброзичливий» робот, який відповідає на запитання клієнта, використовуючи систему розпізнавання голосу. При першому візиті робот сканує документи клієнта, у подальшому визначає його за допомогою системи розпізнавання облич.
Нова філія зможе обробляти 90 % готівкових і безготівкових операцій. Для заможних клієнтів, котрим може знадобитися допомога консультанта, у відділенні передбачений кабінет для відеозв’язку з менеджерами по роботі з клієнтами.
Незважаючи на те, що відділенням керують роботи, у ньому є співробітники-люди, готові допомогти клієнтам, якщо штучні асистенти зіткнуться з труднощами. В China Construction Bank подейкують, що загалом встановили 1,6 тис. «розумних» машин самообслуговування в 360-х відділеннях, щоб підвищити привабливість банку в очах технічно підкованих клієнтів і скоротити витрати на персонал.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply